Náš tým

ADVOKÁT

Pavlína Skalická je advokátkou zapsanou v seznamu České advokátní komory pod ev. č. 19354. K týmu PLICKA & PARTNERS se připojila v listopadu roku 2020 a působí zde jako trvale spolupracující advokátka.

Pavlína získala magisterský titul na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze (abs. 2014). V rámci programu LLP Erasmus absolvovala roční studijní pobyt na Právnické fakultě Université Toulouse 1 Capitole ve Francii, kde se specializovala na evropské právo.

Koncipientskou praxi vykonávala v letech 2014–2017 v advokátní kanceláři v Praze, kde se specializovala převážně na právo rodinné, pracovní právo a trestní a sporovou agendu. Po úspěšném složení advokátních zkoušek v roce 2017 a absolvování odborné stáže v Bruselu u Evropského parlamentu pracovala Pavlína na pozici podnikového právníka pro velkou mezinárodní společnost, kde se zabývala především oblastí náhrady škody, korporátního práva a soudních sporů.

V rámci advokátní kanceláři PLICKA & PARTNERS je její hlavní pracovní náplní poskytování právních služeb v oblasti korporátního práva, rodinného práva a litigací.

Vzdělání:
Právnická fakulta Univerzity Karlovy, Právnická fakulta Université Toulouse 1 Capitole
Jazyky:
čeština, angličtina, francouzština

Kontaktní informace:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.