Mezinárodní spolupráce

V zájmu zajištění maximálně komplexních služeb navazujeme exkluzivní partnerství se zahraničními advokátními kancelářemi. Díky tomu můžeme našim klientům poskytovat služby nejen v České republice.

Robert Plicka je držitelem statutu hostujícího evropského advokáta na Slovensku, kdy jsme již v řadě případů naše klienty zastupovali před slovenskými soudy, například i ve věcech určení výživného a jiných rodinně-právních záležitostech.

Je nám ctí, že můžeme nabídnout i právní asistenci a poradenství ve spolupráci s našimi partnery v dalších zemích, nejnověji v Rakousku, v USA či ve státech Jižní a Střední Ameriky. Portfolio zahraničních partnerů hodláme dále rozšiřovat, abychom mohli našim klientům otevřít dveře všude tam, kde chtějí podnikat, investovat, získat povolení k pobytu nebo obstarat jiné osobní záležitosti. Právě díky našim zahraničním partnerům můžeme být i mimo Českou republiku klientům stále po boku.

Na začátku roku 2017 uzavřela kancelář PLICKA & PARTNERS exkluzivní partnerství se zavedenou advokátní kanceláří Diaz, Reus & Targ, LLP se sídlem v Miami na Floridě (http://diazreus.com ). Tak jsme se stali členem DRT Aliance, celosvětové sítě advokátních kanceláří, která poskytuje klientům hladký přístup k právním službám v řadě míst v USA, Latinské Americe, Východní i Západní Evropě, Asii a na Středním Východě. Ať už jsou jednotlivé kanceláře přímo podřízené vedení Diaz, Reus & Targ, LLP v Miami na Floridě nebo jsou vedeny nezávislými advokáty jako PLICKA & PARTNERS, každý člen DRT Aliance byl pečlivě vybrán tak, aby klienti v různých destinacích mohli vždy dostat ty nejlepší právní služby od odborníků, kteří jsou nejen vynikajícími právníky, ale mají také vysokou znalost místního prostředí.
Kancelář Diaz, Reus & Targ, LLP je uznávána organizacemi Chambers, Legal 500, BestLawyers®, GIR100, Latinvex, Martindale-Hubbell a obdržela ocenění od řady významných odborných společností a časopisů.

Taktéž nabízíme našim klientům právní poradenství v rámci Ruska a Arménie. V Rusku spolupracujeme s advokátní kanceláří Shariev a partneři (https://advokat-sheriev.ru ). V rámci Arménie máme vícero spolupracujících advokátů, se kterými spolupracujeme v různých právních oborech.

Pro naše klienty můžeme zprostředkovat širokou škálu právních služeb ve všech těchto destinacích:

EVROPA

Bratislava, Slovensko
Pölten, Rakousko
Frankfurt nad Mohanem, Německo
Madrid, Španělsko

USA

Miami, Florida
New York, NY
Washington, D.C
Santa Monica, Kalifornie

ASIE

Šanghaj, Čína
Dubai, Spojené arabské emiráty

STŘEDNÍ a JIŽNÍ AMERIKA

Sao Paulo, Brazílie
Santo Domingo, Dominikánská republika
Santiago, Čile
San Pedro Sula, Honduras
Panama, Panamská republika
Mexico City, Mexiko
Lima, Peru
Caracas, Venezuela
Buenos Aires, Argentina
Bogota, Columbie