Aktuality

Články, novinky, oznámení.

Dne 1. února 2019 se v TOP Hotelu Praha konal čtrnáctý ročník soutěže PRÁVNÍK ROKU, kterou pořádá Česká advokátní komora (ČAK) a mediální a vzdělávací skupina Epravo.cz.

V kategorii Pro bono, která byla do soutěže zařazena poprvé v roce 2009 a každoročně oceňuje právníky, kteří bezplatně pomáhají slabším a zranitelným, byl oceněn advokát „němých tváří“ Robert Plicka. Ten již několik let bezplatně zastupuje spolky na ochranu zvířat i fyzické osoby, které se  na něho obracejí se žádostí o právní pomoc týraným zvířatům. V roce 2018 se svou manželkou založil neziskovou organizaci Hlas zvířat a stál za objevením několika nelegálních množíren zvířat a byl to právě on se svou paní, díky komu se podařilo potrestat tyto tyrany zvířat a zvířata odebrat a nalézt jim nové milující domovy. 

Advokát Robert Plicka si odnesl ocenění, a to skleněnou plastiku svatého Yva, patrona všech soudců, advokátů, notářů a právních zástupců.

Celý tým PLICKA & PARTNERS ze srdce gratuluje!

Média:

http://www.ceska-justice.cz/2019/02/pithart-jelinek-i-pury-dalsi-zabodoval-galaveceru-pravnik-roku/

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/do-pravnicke-sine-slavy-vstoupil-pravnik-a-politik-pithart/1716128

https://www.lidovky.cz/byznys/pravo-a-justice/oceneni-pro-legendy-i-ochrance-psu-nejvyssi-poctu-si-z-pravnika-roku-odnesl-petr-pithart.A190203_173428_ln_byznys_pravo_ssuV